Na podstawie Uchwały Rady Gminy Kozłów z dnia 23 marca 2015 r. utworzono

Gminny Zespół Szkół w Kozłowie.

Od 1 września 2015 r. dyrektorem  Gminnego Zespołu Szkół w Kozłowie jest mgr Leszek Misiak

wicedyrektor mgr Maria Lesiak

wicedyrektor mgr Andrzej Gryc

Dyrektorem Gimnazjum w Kozłowie do 31.08.2015 był mgr Andrzej Gryc.

Żegnamy i witamy (fragm. reportażu)

29 kwietnia br. o godzinie 13.00 w Gimnazjum w Kozłowie podziękowaliśmy naszej pani dyrektor, która po 35 latach pracy jako nauczyciel i 17 latach pełnienia funkcji dyrektora postanowiła przejść na emeryturę. Pani Jadwiga Domagała, wspaniała osoba, w bardzo uroczysty i podniosły sposób pożegnała się z uczniami i gronem pedagogicznym naszej szkoły.

Na tę piękną uroczystość przybył Wójt Gminy Kozłów, który wręczył kwiaty pani Jadwidze, podziękował jej za wszystko, co zrobiła dla tej szkoły, i życzył wszystkiego co najlepsze.

- Pani Dyrektor! Dziękujemy, nigdy o Pani nie zapomnimy, zawsze będzie Pani tutaj mile widziana- takie słowa można było usłyszeć od jednego z nauczycieli. Nie zabrakło także wierszy i piosenek od uczniów naszej szkoły. Wiele ciepłych słów sprawiło, że główna bohaterka tego wydarzenia nie mogła wydobyć z siebie słowa.

Bardzo Wam za to dziękuję, przepraszam za wszystkie potknięcia z mojej strony - takie słowa płynęły z ust pani dyrektor, która była mocno wzruszona.

Po tej magicznej godzinie udaliśmy się do autobusów, które odwiozły nas do domów. Dzień ten na długo zapadnie w pamięci każdej osoby, która była wtedy w szkole. Nikt nie zapomni o pani dyrektor, wspaniałej kobiecie, która potrafiła przywołać do porządku niejednego buntownika. Dziękujemy!

Sam nie kryłem łez wzruszenia, gdy pani dyrektor życzyła nam wiele sukcesów i zapewniała, że o nas nigdy nie zapomni.

Stanowisko dyrektora naszej szkoły objął Andrzej Gryc, którego powitaliśmy brawami.

Adrian Lenart, kl. 3 b