II i III miejsce w powiatowych eliminacjach do XL Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

25 kwietnia 2017 roku w Szkole Podstawowej nr 1 w Miechowie odbyły się powiatowe eliminacje do XL Turnieju Bezpieczeńswta w Ruchu Drogowym organizowane przez Komendę Powiatową Policji w Miechowie, Polski Związek Motorowy, a także Małopolskie Kuratorium Oświaty. Do turnieju zgłosiły się gimnazja i szkoły podstawowe z całego powiatu miechowskiego. Drużyna Gimnazjum w Kozłowie w składzie Adrian Kasprzyk, Michał Stachurka i Michał Adamski zdobyła II miejsce tuż  za drużyną z Gimnazjum w Gołczy. Drużyna Szkoły Podstawowej w Kozłowie uplasowała się na III miejscu w kategorii szkół podstawowych.