Pomoc dla zwierząt ze schroniska „PSIE POLE”
w Racławicach

W styczniu uczniowie naszej szkoły postanowili pomóc zwierzętom przebywającym w schronisku „PSIE POLE” w Racławicach. W ramach pomocy uczniowie klasy IIa na zajęciach technicznych pod opieką Macieja Gumuli zaprojektowali i wykonali budę dla psa. W dniach 9-13 stycznia w gimnazjum jak i szkole podstawowej  przeprowadzono zbiórkę karmy dla zwierząt, w wyniku której udało nam się wspólnie zebrać blisko 125kg karmy.
19 stycznia 2017 roku uczniowie  z Gminnego Zespołu Szkół w Kozłowie wraz opiekunem odwiedzili schronisko „PSIE POLE” w Racławicach i przekazali zebrane dary.

Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy!!!

Podziękowania od schroniska...