Doradztwo zawodowe

        W dniu 27.04.2016 r. uczniowie klas III z Gimnazjum w Kozłowie uczestniczyły w spotkaniu z doradcą zawodowym z Młodzieżowego Centrum Kariery w Miechowie. Warsztaty odbyły się w nowej multimedialnej Gminnej Bibliotece Publicznej w Kozłowie.

Podczas warsztatów młodzież miała okazję porozmawiać na temat planów edukacyjno-zawodowych. Doradca zwrócił uwagę na kryteria wyboru zawodu, znaczenie zainteresowań i predyspozycji w wyborze zawodu, a także na prognozy rynku pracy.

Młodzież usystematyzowała informacje o swoich predyspozycjach analizując wyniki testu. Magdalena Pilawska – doradca zawodowy z miechowskiego MCK, przedstawiła również ofertę pozostałych jednostek OHP oraz zaprosiła młodzież na Targi Edukacji i Pracy w Miechowie, które odbędą się 24.05.2016 r.

Zajęcia miały charakter warsztatowy, odbyły się przy wykorzystaniu multimedialnych zasobów biblioteki. Spotkanie zostało zorganizowane we współpracy z Panią Wiolettą Pankowską- pedagogiem szkolnym oraz dzięki uprzejmości Pani Bożeny Tabor - Dyrektor Biblioteki Publicznej w Kozłowie

Tekst - Magdalena Pilawska

Zdjęcia - Magdalena Pilawska, Wioletta Pankowska

Fot.1. Magdalena Pilawska – doradca zawodowy podczas prezentacji oferty MCK w Miechowie.

Fot.2. Młodzież z Gimnazjum w Kozłowie wykonuje test predyspozycji.

 

Gościmy

Odwiedza nas 11 gości oraz 0 użytkowników.

wykpodrZapraszamy do zapoznania się się z aktualnymi wykazami podręczników      dla poszczególnych klas      w naszym gimnazjum.

 wykaz podręczników

economylog

 Projekt "Me&Economy" 

realizowany w ramach

unijnego programu

""Młodzież w Działaniu".

 

bibliotreklam1

Kto czyta -żyje wielokrotnie.

 Kto zaś z książkami obcować nie chce - na jeden żywot jest skazany

  J.  Czechowic   Zapraszamy do biblioteki